אוכלת זין

זאת לא הייתה הפעם הראשונה שלנו, זה כבר קרה מספר פעמים. שוב פעם התחרמנתי מפורנו עם מציצה והבנתי שאני רוצה למצוץ לו. להרגיש איך זין ענק נכנס לתוך הפה שלו. אני לוקחת את טלפון וכותבת לו הודעה. בהתחלה זה סתם בדיחה, כי ידעתי שלא משנה על מה אנחנו מדברים השיחה תעבור לסקס. קבענו פגישה אינטימית לעוד כמה שעות, אז קיבלתי עוד הודעה שחיכיתי לה. שם הוא שאל אותי עם אני הולכת למצוץ לו. הרגשתי צמרמורת עוברת דרך הגוף שלי. לא נתתי לו תשובה ברורה, למרות שידעתי בדיוק מה יהיה. סוף סוף אנחנו נפגשים, לא ראינו אחת את השני כבר מספר חודשים, אני פותחת את הדלת והוא ישר מרים אותי למלה ואומר שהוא התגעגע. זרקנו כמה מילים אחת לשני ואז אמרתי לו שבזמן שחיכיתי לו התחיל אצלי המחזור. הוא היה בשוק, למזלי הספקתי להגיד לו שאני צוחקת.

אני לא זוכרת מתי ואיך בדיוק נשרנו בלי בגדים, אבל כבר היינו חדר שינה. הוא זורק אותי על המיטה ומתחיל לשחק איתי. הוא היה מצמיד את הזין שלו לכוס שלי, הזיז אותו למלה למטה, אבל לא היה מכניס בפנים. אז אחרי כמה רגעים כאשר כבר לא יכולתי לחכות הוא הכניס ישר לכל האורך. אני צורחת בהפתעה והוא מתחיל לזיין אותי. בהתחלה באיטיות ואז מהר יותר. הגניחות שלי מגבירות והוא מתחיל לנשק אותי אני מרגישה את השפתיים שלו ואני ישר מקבלת אורגזמה.

אחרי סקס על המיטה בחדר שינה אני רוצה להחליף את המיקום שלנו. הוא מצעיה לי לעבור לספה בסלון ואני מסכימה. אני מתקרבת לספה, אז הוא מסובב אותי חזק ודוחף על הספה. אני יושבת על הספה עם הפנים אליו ושואל האם אני הולכת למצוץ לו. אני עונה בחיוב והוא לוקח את הראש ומכניס את הזין שלו לתוך הפה. אני ישר מתחילה למצוץ. זה לא נמשך יותר מידי זמן, הוא עוצר אתי ומוציא את הזין מתוך הפה שלי. הוא מרים אות, מסובב ומקפל אותי חזרה על הספה אם התחת אליו. אני פותחת את הרגליים כדי שיהיה לו יותר נוח ושוב פעם בתנועה מהירה הוא מכניס את הזין לחור שלי. הוא מזיין אותי בכל הכוח, בלי לרחם על הכוס שלי. אני רוצה לראות את הפנים שלו ברגעים האלה, אבל הוא מחזיק אותי חזק ואני לא יכולה לזוז. כל מה נשאר לי זה להמשיך לגנוח. הוא כבר מזיין אותי במהירות מטורפת, אני מרגישה שהסוף מתקרב, גם שלי וגם שלו. אז הוא תופס אותי בשעיר ומנסה להגביר את הקצב עוד יותר, אני כבר מתחילה לצרוח וכמה שניות אחרי זה שנינו גומרים באותו הזמן. שנינו גם נופלים על הספה בלי כוחות.