איך אישתי הפחה להיות נערת ליווי

תמיד הייתי מרוויח טוב ואשתי לא עבדה במשרד נערות ליווי בחיים. לפני חצי שנה בערך אבדתי את העבודה. המצב הכללכי שלנו הדרדר די מהר כי לא היו חסכונות. עד היום אני מחפש עבודה. כמובן שהתחלנו לריב הרבה, יום אחד היא פלטה "מה אתה רוצה שאני ילך למכור את גוף שלי?". אני לא יודע למה,אבל רק המחשבה הזאת חירמנה אותי. אחרי שהשלמנו באותו לילה היה לנו סקס מדהים. כמה ימים אחרי זה היא חזרה הביתה אחרי קניות וסיפרה שהבן המבוגר של המכור במקולת המקומית התחיל איתה. הבנתי שהיא בודקת אותי,אבל מה אני יעשה זה שוב פעם חרמן אותי. יום אחרי זה היא כבר שאלה אותי ברצינות:
-"אולי במאת ננסה את מה שאמרתי? זה כסף טוב שיוכל להחזיק אותנו עד שתמצא עבודה?"

מגוון שירותי ליווי עם תמונות אמיתיות של כוסיות לוהטות
דיברנו על זה כל הערב, הסכמנו שאני יחפש לה לקוחות ואני תמיד יהיה ליד במקרה שיקרה משהו חריג. ושוב פעם היה לנו סקס מדהים באותו לילה. הגעתי למסכנה שנושא הבגידות של אישתי מאוד מחרמן אותי.

היה לנו חדר שינה פנוי כי עוד לא הסבקנו להביא ילדים. הפכנו אותו לחדר "עבודה" שלה והתקנתי שם מצלמה נסתרת כדי שאני יוכל לראות עם הכל הולך כראוי. את הלקוח הראשון שלה מצאתי בפורמים מיוחד לדברים האלה. הוא הגיע בשעה המוגדרת והלך איתה לחדר. אני ישר רצתי למחשב לראת מה קורה שם. היא התפשתה מולי,התיישבה על הברכיים והתחילה למצוץ. איך שראיתי את זה הזין שלי התרומם. הם המשיכו למיטה, הוא זיין אותה בכמה תנוחות שונות במשח חצי שעה.לא יכולתי כבר לחקות עד שהוא יעזוב ,הייתי חרמן רצח. הוא גמר לה בתוך הפה.
הוא השאיר את הכסף ועזב את הדירה, יש באתי לאישתי והתחלתי לנשק אותה. הרגשתי את הזרע שלו עדיין בפה שלה. ישר לקחתי אותה לחדר שינה שלנו, זה היה לילה מדהים נוסף.