חמותי

התחתנתי לפני שנתיים, אני אוהב את האשתי ומאושר בנישואים שלי. היחסים שלנו מאוד טובים, גם החיים המיניים שלנו מצוינים. אנחנו כמובן לא זוג מושלם ולפעמים רבים, אבל בדרך כלל משלימים תוך מספר שעות. מה שאני רוצה לספר קרה באוגוסט.
אשתי "שימחה" אותי שאמא שלה מגיעה לבקר אותנו לסופ"ש. לא ממש חייתי מרוצה מזה, אבל מצד שני לא רק שאני ביחסים טובים איתה, היא גם ממש מוצאת חן בעיני… בכל המובנים, עם הבנתם למה אני מתכוון. אמא שלה הולידה את אשתי בגיל די צעיר ועד היום שומרת על מראה ממש מצוין. בוא נגיד ככה, היו לי כמה פנטזיות פרועות במיוחד. כמובן ששמרתי אותם לעצמי, כי אני ממש לא מתוכוון לבדוד באשתי… אולי רק במחשבות. הסופ"ש הגיעה ואיתו ביחד גם אמא של אשתי. כשראיתי אותה הייתי בשוק, עם הגיל היא רק התחילה להיות יותר יפה. בערב התיישבנו לאכול ארוחת ערב חגיגית, אשתי קיבלה שיחה. היא כירורג בבית חולים, יש ניתוח דחוף והיא צריכה להגיע לעבודה. תוך 5 דקות כבר אספו אותה לעבודה. נשארנו לבד, אני ואמא שלה, הפנטזיה שלי לגביה שוב פעם עלתה לי בראש. כמובן שהחזקתי את עצמי בידיים, עד לרגע אחד. היא הסתכלה עלי ואמרה:
– מה אתה אומר? ננצל את ההזדמנות?
-למה את מתכוונת?
-בוא נעשה סקס ביחד, אני ואתה…
-לא, אנחנו לא יכולים, אני אוהב את הבת שלך ואני לא רוצה לבגוד בה!!
-אנחנו לא נספר לה!
לא יכולתי להתאפק יותר, פירקתי אותה ישר על השולחן, אחרי זה המפגש האינטימי שלנו עבר לחדר שינה. שם זה קרה עוד מספר פעמים, זאת הייתה חוויה מדהימה. אני מאמין שאני לא חייב להסביר למה היחסים שלנו איתה השתפרו עוד יותר מאז.