מציצה אחרי עונש

חיי המין שלי ושל בעלי הם מאוד מגוונים. בדרך כלל מדובר במשחקי שליטה כאשר אני השפחה והוא האדון, לפעמים זה הפוך. אז אני וקושרת אותו ומשחקת עם הזין שלו. אני אוהבת את כל המשחקים שלנו. כאשר אני משחקת את התפקיד של השפחה שלו אני חייבת לעשות כל מה שהוא אומר. כי אחרת מחכה לי עונש נוסף כמו ספנקיניג, עמידה בפינה, השפלות כאלה או אחרות. אני רוצה לספר על העונש שהוא אוהב במיוחד – מציצה ביחד עם ספנקיניג.

בדרך כלל בעלי מודיעה לי מראש על זה, כמובן שיש תהליך מיוחד לפני העונש. הוא רוצה לראות אותי בגרביונים לבנים, חצאית קצרה וחולצה, מראה של תלמידת בין ספר. אחרי זה אני שמה כרית על מרכז המיטה ועל הקצה אני שמה את כלים לספנקיניג: חגורה, שוט, סרגל וכאלה. אז אחרי ארוכת ערב אני מגיעה לבעלי ואומרת שהכל מוכן בחדר שינה. בזמן שהוא במקלחת אני רוצה להתלבש בלבוש שהכנתי מראש. אז אני צריכה לשכב על המיטה ככה שהתחת שלי למלה וזמינה לספנקיניג.

בדרך כלל שהוא נכנס לחדר אני ישר שומעת: "כל הכבוד, שפחה!" אז הוא מרים את החצאית שלי, פורש את הרגליים שלי לצדדים ומתחיל לתת סטירות עם היד. התחת כמובן הופכת לאדומה מאוד מהר, זה מחרמן את בעלי והוא מתחיל לעשות ביד. בדרך כלל לפני המציצה כדי להעניש אותי עוד יותר הוא מכניס לי משהו לתחת: פלאג, דילדו, לפעמים מלפפון או כל דבר אחר.

הוא משחק עם התחת שלי בזמן שאני מחכה לזין שלי, זה מחרמן נורא. אחרי המשחק עם החור האחורי שלה הוא לפעמים מעביר עם האצבע על הכוס שלי. זה כל כך מגרה שאני לא מסוגלת לשכב בלי לזוז. הוא עוצר אותי ברגעים האלה ואומר שזה היום שלו לקבל הנאה והמטרה שלי היום זה רק למצוץ זין. אז הוא סוף סוף מקרב את הזין לפה שלי ופוקד "תמצצי זונה… תמצצי כמו נערות ליווי באילת"

לרוב מותר לי לעזור לעצמי עם הידיים, אם הם לא קשורים מאחורי הגב. אני תופסת את הזין הגדול שלו, מעבירה עם הלשון על כל האורך. מגיעה אל הראש ומתחילה למצוץ אותה. זה הרגע שהמכות הראשונות של החגורה יורדים על התחת שלי. אני בולעת את הזין שלו עד הביצים. הוא תופס את הראש שלי כדי שאני אוכל לבלוע עוד יותר עמוק ועם יד השניה שלו הוא מוריד את החגורה פעם אחר פעםץ זה מאוד כואב, הוא ממש לא מרחם על התחת שלי, אני מנסה להשתחרר, מנסה לסגור את הרגליים ומקבלת מכה מאוד חזקה על הכוס שלי כעונש.

בנוסף הוא אוהב להכניס את הזין שלו כל כך עמוק שאני מתחילה להיחנק. הוא מחזיק אותי ככה עשרים שניות בערך ואז משחרר, נותק לנשום ושוב פעם מכניס. כמובן שכל זה קורה עם המילים שלו "תמצצי טוב יותר, שרמוטה". ברגעים האלה אני כבר לא מסוגלת לסבול את הכאב תחת שלי, אבל הוא ממשיך עם הכלים האחרים כמובן כמו סרגל או שוט. ולמרות הכאב אני מתחרמנת יותר ויותר מכל רגע. אם הוא נהנה מכל הסיפור הזה ומצליח לגמור, אני מקבלת אפשרות לעשות ביד עד שאני גומרת. הוא נותן לי רק 5 דקות.

הוא היה סם שעון מעורר ואם לא הייתי מספיקה לגמור זה כבר בעיה שלי.