נערת ליווי – ליווי בתל אביב

שמי חגית ואני מעוניינת לספר לכם את הסיפור שלי בתור נערת לווי תל אביבית ממוצעת.

התחלתי בתור סטודנטית ללא כסף רב. למדתי מדעי הסביבה ולא ידעתי איך לסגור את החודש. להורים שלי לא היה הרבה כסף ונאלצתי להסתדר בזכות עצמי. יום אחד נתקלתי במודעה קטנה בעיתון "דרושות נערות איכותיות במיוחד לעבודה מתגלמת בשעות ובתנאים נוחים מאוד". המודעה נראתה לי קצת חשודה, אך החלטתי לפנות בכל מקרה, מכיוון שהייתי זקוקה נואשות לכסף, וכי אני נערה איכותית במיוחד.

הרמתי טלפון ומהר מאוד הבנתי שמדובר בעבודה בתור נערת לווי, בין נערות ליווי רבות ואחרות. העניין הרתיע אותי מיד, אך החלטתי לשמוע על התנאים ולא לדחות זאת על הסף. מסתבר שזו הייתה בחירה חכמה. נערות ליווי, כך מסתבר, לפחות במשרד היוקרתי שאליו פניתי, אינן מחוייבות לקיים כל סוג של מגע אינטימי עם הלקוח והן אך ורק נמצאות שם במטרה ללוות אותו ב שירותי ליווי יוקרתיים. כאן שם המקצוע – נערות לווי, מפורש פשוטו כמשמעו, ללא משמעויות נסתרות וללא עבודה בעיניים.

ראיון העבודה

מכיוון שמדובר במשרד לווי יוקרתי, נערות ליווי המבקשות לעבוד בו צריכות להגיע לראיון עבודה אישי. כך עשיתי גם אני. כאשר הגעתי ישב במשרד בעל העסק, בחור קטן, נחמד ולא מאיים. בניגוד לתדמית שעשוייה להצטייר בעיני אנשים מסוימים. לאחר בחינת המימדים של גופי, רמת ההשכלה והאינטליגנציה שלי, הוחלט להעביר אותי לשלב הבא שהוא הדמיית עבודה מול לקוח. בשלב הזה היה לי מעט קשה, מכיוון שאני זורמת בחיי הפרטיים, אך קשה לי לשחק ולהמציא מול עיניים בוחנות, אני אוהבת להיות טבעית וזורמת.

בסופו של דבר

לאחר מכן נשלחתי לביתי ונאמר לי שיצרו איתי קשר בהמשך. לא כל כך האמנתי והייתי בטוחה שהלך הסיכוי להרוויח עשרות אלפי ליווי במרכז בחודש, כמו נערות לווי יוקרתיות רבות. אך לאחר מספר ימים קיבלתי טלפון מבעל המשרד, שאמר לי שזיהה בי את הפוטנציאל והחליט להעסיק אותי בכל זאת, כי לדעתו אני בחורה על רמה ושווה להשקיע בי. החלטתי ללכת על זה. את הסיפורים מתוך העבודה, אספר לכם בפוסטים הבאים.