שלישיה

כבר מזמן נדלקתי מפנטזיות על סקס עם אשתי ועוד גבר. ניסיתי לדבר על זה איתה, אבל ללא הצלחה. אשתי בחורה מאוד יפה, רזה, בעלת גוף סקסי ורגליים מדהימות. יום אחד חבר ילדות שלי הגיעה לבקר אצלינו. התיישבנו במטבח לשתות בירה. אשתי, אורה, באותו הזמן הכינה ארוחה. אחרי שהרגשתי את השפעת האלכוהול עלה לי ראיון. מה אם אני אגשים את הפנטזיה שלי היום? ידעתי שחבר שלי, מנשה, תמיד היה מסתכל על אשתי במבט רעב.
אשתי בבית תמיד לבושה בחלוק ביתי מעל גוף ערום. ברגע שהיא עזבה את המטבח החלטתי להוציא לפועל את המחשבה שלי. הצעתי למנשה לזיין את אשתי. אמרתי לו שאני הולך לקנות עוד בירה ומשאיר אותו בבית עם אשתי. הוא הסכים ישר ואמר שכבר מזמן מחפש הזדמנות לעשות סקס עם אורה. זה מה שעשינו. אמרתי לאשתי שאני הולך ומנשה נשאר. בהתחלה היא הופתעה, אבל לא אמרה כלום.
אמרתי לאשתי "אל תשתעממו" ויצאתי מהבית. כאשר הייתי בחזרה מהחנות ראיתי שאור במטבח כבר לא דולק, אבל ראיתי אור בחדר שינה. נכנסתי בשקט לדירה והצצתי לחדר שינה. מה שראיתי פשוט היה מדהים. אשתי הייתה על הברכיים ומצצה את הזין של מנשה. זה הדליק אותי ישר. ראיתי שהיא נהנית מזה, אחרי שהוא גמר לתוך הפה שלי חזרתי למטבה. כמה רגעים אחרי זה אורה ומנשה חזרו גם. כאשר אורה ראתה אותי היא הייתה בשוק. היא הייתה בטוחה שאני עדיין בחנות. היא שאלה אותי אם ראיתי משהו ואמרתי שכן. אמרתי שאני ממש לא מקנאה וההפך רוצה סקס בשלישיה. היא לא האמינה בהתחלה, אבל שכנעתי אותה שזה אמת.
אז היא הזמינה אותנו לחדר שינה. אחרי שנכנסנו מנשה אמר שעדיף שנתחיל בלעדיו והוא יצטרף יותר מאוחר. הורדתי את החלוק שלה והשכבתי על המיטה. התחלתי לנשק את הפטמות שלה. אורה התחילה לגנוח. מנשה הסתכל על זה מהצד. שאלתי אותה אם היא רוצה שניים בו זמנית. היא ענתה שכן. מנשה נשכב בין הרגליים שלה והתחיל ללקק את הכוס שלה. הוא ידעה איך לעשות את זה טוב והיא התחילה לגנוח. היא רצתה זין ואני התקרבתי אל הפנים שלה. היא ישר בלעה את הזין שלי והחלה למצוץ. המראה הזה של מנשה שמלקק את אשתי ומזיין אותה עם אצבעות גרם לי להתחרמן כל כך שדי מהר גמרתי לתוך הפה שלה. הבלעה את כל הזרע. הלכתי למקלחת ואשרתי אותם לבד.
כאשר יצאתי ממקלחת שמעתי גניחות חזקות של אשתי. נכנסתי לחדר וראיתי את מנשה מזיין את אשתי בכל הכוח. אורה התפתלה על המיטה וקיבלה אורגזמה אחרי אורגזמה. הוא עצר, נשכב על הגבר והושיב אותה על הזין שלו. אורה התחילה לרכב עליו במקצועיות של נערת ליווי. ברגע שהוא התחילה לגנוח וירדה מהזין שלו ולקחה אותו לתוך הפה. מנשה גם גמר לתוך הפה שלה. אחרי זה היא הלכה למקלחת.